Jõe keskuse Dreamlandis JUULIS kõik madratsid ja kattemadratisd -25%!

Jõe keskuse Dreamlandis JUULIS kõik madratsid ja kattemadratisd -25%!
 
Aloe Vera madratsi sari:
Ortopeedile madratsisari on mõeldud eelkõige neile keda vaevavad seljahädad. Kookospähkli kiududest valmistaud kiht muudab madratsi jäigemaks. Selle materjali väga oluliseks omaduseks on erakordne õhu läbilaskvus ja jäikus.
Kattemadratsi sees on mahuline vatiin ja 3 cm paksune kookoslateks. Toode on õhku läbilaskev ja eriti sobilik seljahädade puhul. Kattemadratsit võib asetada mistahes muule magamisasemele, kookos kattemadrats muudab selle pinna ühtlasemaks ja jäigemaks
 
Bamboo madratsi sari:
Bamboo madratsisarja valmistamisel on kasutatud spetsiaalseid bambusviskoosest kattematerjale, mis annavad toodetele pehmuse ja luksusliku tunde ning lisaks omavad rea bambuskiududele iseloomulikke kasulike omadusi: naturaalsus, looduslik anti-bakteriaalne toime, looduslik optimaalselt kehaniiskust reguleeriv toime.
Bambuse looduslikud antibakteriaalsed omadused toimivad naturaalse deodorandina, takistades ebameeldivate lõhnade teket ja hoides madratsi pika aega puhta ja värskena. Selle tootesarja madratsid sobivad ideaalselt ka allergia all kannatavatele inimestele, kuna bambuskiudude antiallergilised omadused on loodusliku ning bambuses kui metsikult kasvavas taimes ei sisaldu pestitsiide ega teisi kahjulike keemilisi aineid.
Kattemadratsi sisuks on 3 cm paksune “memory foam” ehk viskoelastne vahtpolüretaan, mis on liimitud 4 cm paksusele tavaporoloonile. Viskoelastne polüretaan on unikaalne materjal, mis reageerib temperatuurile: kokkupuutel kehaga soojeneb ja kohandub inimese kehakujuga.ALOE VERA KATTEMADRATSRull madrats Top
ALOE VERA VEDRUKAS